بررسی شاهکار MٍE: Shadow of Mordor

طراحی های مربوط به گیم‌پلی، داستان بشدت جذاب، و همچنین گرافیک استاندارد و موسیقی متن بسیار درجه اول بازی؛ همه و همه عناصری شدند تا جهانی بی نظیر از دنیای کتاب به سینما و از سینما به ویدئو گیم بیاید؛

ادامه مطلب

بررسی بازی Uncharted LoT Collection

نترسید و دوباره به سراغ این شاهکار بروید، هرگز از آن پشیمان نمی‌شوید.
چطور شاهکار سینمایی فرانسیس فورد کاپولا، یعنی پدرخوانده را چندین بار تماشا می‌کنید، به همان صورت این ریسمتر شاهکار را تجربه کنید.

ادامه مطلب

معرفی بازی Skarlet Cross

نبرد اسکارلت یکی از بهترین بازی های تیراندازی هواپیمای است که همه می توانند از آن لذت ببرند! یک بازی آرکید مدرن با اکشن شدید و گرافیک متفاوت. هواپیما خود را از طریق پهپاد های متعدد دشمن در نبردهای سخت و جنجالی کنترل کنید.

ادامه مطلب

بررسی بازی Limbo

بازی Limbo یک شاهکار است، شاهکاری که سیلی محکمی به من بود تا دیگر این عنوان بازی ها را دست کم نگیرم، شاهکاری که درست در زمانی که بازی ویدیویی را یک سرگرمی ساده میدیدم، به من فهماند که یک بازی میتواند به اندازه یک فیلم و یا یک رمان و شاید بیشتر از آنها، بهتر و لذت بخش تر باشد.

ادامه مطلب

بررسی بازی Halo Infinite

در تاریخ ویدیو گیم اهانت به یکسری شخصیت ها نیز ممکن است، باعث زیر سوال رفتن آبروی شما باشد، اینکه گیمر باشیم و بیایم به شخصیت های نمادین و تاریخ سازی مثل Master Chief توهین کنیم، قطعا نشانه یک حماقت بزرگ است؛

ادامه مطلب